ЗД№№даДо

    ДлДДДДллоолоДлброфестД

   Доброфест 2020

 

офіційно вiдкрито 20 липня 2020 року

Настрiй такий, що хочеться пiднятися на верхівку свiту i звiдти щосили крикнути: «Ми це зробилиии!» Перша флористична подiя в Українi – 2020. Перший фестиваль на абсолютно новiй локацiї @dobropark. Перший в iсторiї АУФ iвент, який вдалося реалізувати за умов соціального дистанціювання.

Карантин, загальна непевнiсть та погода грали проти нас. Багато рiшень ми змушенi були приймати експромтом, вiд деяких крутих iдей (та особистих зустрiчей) довелось вiдмовлятись, працювали в режимi ad-hoc. Та це позаду. А попереду – чудовi фото на тлi арт-об’єктiв, посмiшки та гордiсть за проведену роботу. А ще наша сердечка дяка координатору проекту Марианна Дебчинская за її невичерпну енергію, що рухала всіх нас уперед

 

Якщо говорити мовою цифр, то наш I Фестиваль арт-об'єктiв «ДоброФест» ‑ це:

- 34 учасника з Києва та Харкова;

-  9 об'єктiв, 2 з них вiд фестивальних новачкiв;

-  2 спонсора: «Асканiя-Флора» та BeFlower.

Якщо ж говорити мовою серця, то «ДоброФест» ‑ це наша дитина, яка робить першi самостійні кроки. Вони даються нелегко. Але бажання рухатися вперед настiльки непереборне, що падiння не зупиняють, а страх вiдступає. Один крок, за ним другий, третiй… i скоро малюк почне впевнено ходити, а потiм – тiльки наздоганяй. Тепер в нас є рiк, щоб підготуватися. Адже Ігор Добруцький пiдтвердив: наступному «ДоброФесту» бути!

Кголовок 3

Горное озеро
Домики на пляже
Колесо обозрения
Пальмы
Велосипед