Національний конкурс флористів

  "По історичних місцях"

Національний конкурс флористів "По історичних місцях" протягом 4 років збирав флористів і поціновувачів в різних місцях.
Це був Олеський замок і садиба в Качанівці, замок Любарта і площа Свободи в Харкові. Кожен раз всі ці місця об"єднувало одне - вишуканою мовою квітів розказати про історію України та подарувати гарний настрій глядачам і учасникам. Все це було зроблено загальними зусиллями Ігоря та Олени Добруцьких і нашою ініціативноюи групою.
З найкращими побажаннями всім і кожному, що мить творчості тепер можна згадувати роками. Тішитися, надихатися і творити!

“Такі конкурси потрібні не лише флористам але й людям. Людина відвідавши такий конкурс, розширює свій світогляд, своє сприйняття світу, по іншому ставиться до квітів”

“Суботня пошта”, 26,08,2002 р. “Олеський замок заквітчали українські флористи”

 

“Але чарівність цього конкурсу навіть не в тому, що зустрінуться закохані у свою професію люди для змагання, майстер-класів і спілкування. А в тому, що цим конкурсом організатори акції збираються привернути увагу громадськості до забутих пам’яток історії та культури”

 

“День” 10,09,2003 р. року “Флористи в інтер’єрі Качанівки”

Please reload