top of page
Пошук
  • Фото автораInna Petrenko

International Floral Art частина 1

Невеличке інтерв"ю від учасника #International_Floral_Art цього року Svitlana ShcherbanЯкі були відчуття коли дізнались про участь?

"Це вже третя поспіль публікація моїх робіт у #Floral_Art , i кожного разу - це здивування та відчуття, що я щаслива. Розуміння, що я є частиною великої міжнародної флористичної спільноти, що мої роботи цікаві та гідні бути представленими на огляд усьому світу, дає відчуття величезного задоволення та натхнення. Я згадую, як кілька років тому вперше тримала цей каталог у тремтячих руках, знимкувала роботи і навіть мріяти не могла, що згодом побачу свої роботи надрукованими тут. Життя справді дивовижне, і треба тільки дозволити собі мріяти... "


Думки щодо створення робіт, що надихало, провокувало? "Головне джерело натхнення для мене - природа, рослини. Я віддаю перевагу непримітним на перший погляд рослинам - не яскравим, невеличкого розміру. Їх хочеться покласти на долоні та розглядати, а потім знайти делікатний спосіб показати їх самобутність та не помітну красу. Це відчуття мікрокосму у кожній рослині робить мене прихильницею мінімалістичних робіт. Такі роботи називають ще ,,ювєлірними”. І це, на мою думку, дуже влучно, бо кожен елемент, кожна рослина в них використовується з великою увагою та повагою. Робота, відібрана до IFA цього року - намисто з насіннєвих коробочок евкаліпту. Їх форма, структура, колір, запах - все це заворожує. На мій погляд, вони схожі на старі мідні дзвоники, вкриті патиною. Може, саме ця асоціація надихнула на створення ,,коштовного” намиста. Хто зна, чому натхнення та ідеї приходять до нас... "Як проходили зйомки? "Зйомки, як завжди, проходили весело та креативно. Співтворчість флориста, фотографа та моделі народжувало нові ідеї та бачення. Наприклад, на якомусь етапі зйомок наше намисто перетворилося на корону. Як на мене, вийшло дуже цікаво .
Бажаємо Світлані творчої наснаги і нових звершень!!!!!!
47 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page